Umywalki dla gastronomii

umywalki gastronomiczne
Czym charakteryzuje się dobra restauracja, która szybko zdobywa stałych klientów? Na pewno świetnymi kucharzami, zgranym zespołem, sprawnymi kelnerami, wyśmienitym menu, idealnym wystrojem oraz… świetnie przygotowanym zapleczem sanitarnym.

Zaplecze restauracji – jego istotna rola

Wbrew panującemu powszechnie przekonaniu, nie tylko kucharze muszą być świetnymi specjalistami, aby restauracja mogła zaistnieć na rynku. Nie mniej ważną rolę pełni tu właśnie system sanitarny. Oczywiście elementów, które się na niego składają jest wiele, jednakże na pewno niezwykle istotnym są umywalki gastronomiczne. Bez dobrego wyposażenia trudno zachować odpowiedni poziom higieny w lokalu, a przecież w przypadku restauracji jest to warunek absolutnie konieczny! Jak zatem wybrać odpowiednie umywalki?

Umywalka gastronomiczna – jaką wybrać?

Każda osoba, która ma choćby niedużą wiedzę w tym temacie na pewno przyzna, że najlepszym rozwiązaniem są umywalki nierdzewne. Dlaczego? Otóż na pewno nie trzeba będzie ich wymieniać przez wiele lat użytkowania. Ponadto producenci oferują umywalki z fotokomórką. Takie rozwiązanie, choć trochę droższe, na pewno jest warte przemyślenia, ponieważ gwarantuje pełne utrzymanie higieny, cenioną przez wszystkich wygodę oraz oszczędność. Wystarczy podłożyć dłonie pod kran, aby woda zaczęła płynąć, natomiast aby zatrzymać jej bieg należy tylko odsunąć ręce. Zatem to rozwiązanie pozwala nie uronić nawet jednej zbędnej kropli wody i umożliwia zaoszczędzenie cennego czasu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz